Page 1 of 5

Manun pojat

PostPosted: Sun Dec 18, 2005 13:30
by kuhaldinho
Image

PostPosted: Sun Dec 18, 2005 16:31
by AadolfKoira
8O

PostPosted: Sun Dec 18, 2005 20:41
by Raikk1
That´s gay.

PostPosted: Mon Dec 19, 2005 15:57
by isopulma
Ronaldo scores :D

PostPosted: Thu Dec 08, 2011 2:03
by Raikk1
No ei.

PostPosted: Thu Dec 08, 2011 15:40
by Delpiaru
8)

PostPosted: Thu Feb 16, 2012 16:11
by madvek1
Kohta lähtee. Manun pojat vastaan ajax. 0-3 !

PostPosted: Thu Feb 16, 2012 16:37
by 13
Ootko taas meuhkannut siellä suurine suinesi? Eilen oli jo pidätetty 40 ajaxin ultraa kun ne oli yrittäny päästä tapaamaan teitä.

PostPosted: Fri Feb 17, 2012 21:19
by madvek1
Oltiin sillon Lee Perryn keikalla ja oli ultrat aika lepposina siellä, muutkin kun ultrat oli...

PostPosted: Sun Mar 04, 2012 13:32
by madvek1
tänään ois tiukka vääntö, onko ketään menos kattomaan johki?

PostPosted: Sun Mar 04, 2012 21:24
by madvek1
:victory:

PostPosted: Sun Apr 08, 2012 20:16
by madvek1
:first: :cheers:

PostPosted: Sun Apr 15, 2012 23:21
by 13
Näin tänäänkin
Image

PostPosted: Mon Apr 16, 2012 22:48
by Pena
Muistatteko Greg Loganiksen :?:

PostPosted: Thu Apr 26, 2012 16:51
by Zotti
http://www.guardian.co.uk/football/audi ... _multiline

sykkiskö Nevillellä sittenkin vähä chelskin sydän?